top of page

НА ЦІЙ СТОРІНЦІ НАДАНО ПОРАДИ ЩОДО СКЛАДАННЯ ЗНО З БУДЬ-ЯКОГО ПРЕДМЕТА

Jan 18, 2018

Не навчайтеся лише самостійно.

Навчання з іншим людьми – чудовий спосіб покращити якість навчання і настрій:) 

Jan 18, 2018

 Необхідно робити короткі перерви, щоб мозок зміг обробити і утримати інформацію. Робіть перерви, а коли починаєте навчатися знову, повторіть попередній матеріал, а тоді переходьте до чогось нового.

Jan 18, 2018

Спіть достатньо.

Ті з вас, хто мирно сплять всю ніч (замість нічного навчання чи зависання в Інтернеті), 100% будуть більш уважними і зосередженими, вчитимуться набагато легше і швидше, ніж ті, хто недосипають. Особливо це стосується останнього тижня перед іспитом: дуже чітко дотримуйтеся режиму в ці дні, тоді в день екзамену почуватимете себе чудово, хоча би фізично,;)

Jan 18, 2018

Дізнайтеся, як оцінюють екзамен.

Чи всі завдання оцінюють однаково, чи деякі з них – більш важливі і складні? Чи є «штрафні бали» за неправильні відповіді чи списування? Коли ви зрозумієте, як оцінюють ваш екзамен, будете знати, над чим слід попрацювати найбільше.

Jan 18, 2018

Розберіться, як побудований іспит.

Він складається лише з тестових завдань чи також з завдань з розгорнутою відповіддю? Якого типу ці завдання? Запитайте у свого вчителя більше про типи питань. Лише знаючи, як побудований екзамен, дуже допоможе у підготовці.

Jan 18, 2018

Перевіряйте самі себе.

Щоб переконатися, що ви засвоїли матеріал, проводьте «самоекзамен». Під час навчання робіть список ключових слів і запитань, залишаючи біля кожного трохи місця. Згодом, влаштуйте собі екзамен, відповідайте на власні питання і навіть ставте собі оцінки (або купляйте цукерки:))

Jan 18, 2018

Виконуйте шкільну програму і вчіться регулярно.

Щоденне відвідування уроків і регулярне виконання всіх завдань – найважливіше для здобуття інформації, яка вам необхідна для складання екзамену. Виконуйте свою роботу і ваші шанси на успіх – злітають. Гарантовано.

Jan 18, 2018

Створюйте мнемонічні фрази.

 Це такі вирази, що допомагають запам’ятати формули, ключові поняття, визначення тощо. Наприклад, «МаВПа БуФ» – після цих приголосних пишемо апостроф.

Jan 18, 2018

Ведіть конспект.

 Це має бути окремий зошит для ваших особистих записів інформації, що може бути на екзамені. Наприклад, для ЗНО з української мови – це правила, визначення, тренувальні вправи – у порядку програми підготовки до ЗНО, для літератури – конспекти статей з підручника, ваші перекази творів, літературознавчий словничок, для творчого завдання – зошит із теорією написання творів, цитатами, готовими прикладами з літератури, історії і життя, ваші пробні творчі завдання

Jan 18, 2018

Робіть «флеш-картки»

(англ. flash card – картка з текстом і картинкою, призначена для навчання). Виготовлення таких карток займає трохи часу, проте відволікає вас від рутинного читання і писання. «Флеш-картки» – ідеальні для вивчення новий слів з іноземної мови, формул з математики і фізики, термінів з біології і хімії, дат і людей з історії. Для української мови і літератури картки можуть знадобитися для вивчення цитат і прикладів для творчих завдань, фразеологізмів, правил, літературних творів (твір – автор – жанр – стиль), літературознавчих понять тощо.

Please reload

bottom of page